POLITYKA PRYWATNOŚCI - Strefa Fitness & Wellness

Przejdź do treści

Menu główne:

DOKUMENTY
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Strefa Fitness & Wellness Ewelina Frydrychowska z siedzibą w Kudowie – Zdroju przy ul. Tkackiej 22/6/9 zobowiązuje się do ochrony prywatności swoich użytkowników. Niniejsza Polityka prywatności dotyczy każdej strony internetowej, która odwołuje się do niniejszej Polityki prywatności, ale także strony internetowej Firmy i wszelkich danych, które firma może gromadzić w witrynach partnerskich i niezrzeszonych.
"Usługa" oznacza usługę Firmy, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem strony internetowej www.fitnesskudowa.pl. Terminy "my", "nas" i "nasz" odnoszą się do Firmy. "Ty" oznacza Ciebie, jako użytkownika Serwisu.

I. ZGODY
Uzyskując dostęp do naszej Usługi, akceptujesz naszą Politykę prywatności i Warunki użytkowania, a także wyrażasz zgodę na zbieranie, przechowywanie, wykorzystywanie i ujawnianie Twoich danych osobowych, zgodnie z niniejszą Polityką prywatności. Ponadto, korzystając z naszej Usługi lub usług na stronach partnerskich i niezrzeszonych, akceptujesz zasady i praktyki opisane w niniejszej Polityce prywatności.

II. ZBIERANE INFORMACJE
Zbieramy dwa rodzaje informacji o Tobie. "Dane nieosobowe" dotyczą anonimowych danych oraz ogólnych informacji o użytkowniku jak np. preferencji, które przesyłasz. "Dane osobowe" obejmują informacje, które można wykorzystać do osobistej identyfikacji użytkownika, takie jak imię i nazwisko, adres, telefon i adres e-mail.
Możemy również śledzić informacje przekazane nam przez przeglądarkę podczas przeglądania lub korzystania z Usługi, np. z witryny, z której zostałeś przesłany na naszą stronę internetową, typu przeglądarki, której używasz, urządzenia, z którego łączyłeś się z Usługą, czasu i daty dostępu oraz inne informacje, które nie umożliwiają identyfikacji użytkownika. Informacje te są używane m.in. do dostarczania ogólnych statystyk dotyczących korzystania z Usługi i do innych celów biznesowych.

III. WYKORZYSTANIE INFORMACJI
Nie udostępniamy danych osobowych stronom trzecim bez Twojej zgody. Możemy udostępniać Twoje Dane osobowe dostawcom i innym dostawcom zewnętrznym, którzy świadczą usługi na rzecz Firmy. Będą oni zbierać, wykorzystywać i ujawniać informacje użytkownika tylko w zakresie niezbędnym do umożliwienia im świadczenia usług świadczonych dla Firmy. Możemy ujawnić Twoje Dane osobowe, jeśli jest to wymagane przez prawo lub jeśli naruszasz nasze Warunki korzystania.
Dane nieosobiste są wykorzystywane w celu ulepszenia Usługi i zwiększenia wygody użytkownika. Niniejsza Polityka prywatności nie ogranicza w żaden sposób naszego wykorzystania lub ujawnienia danych nieosobowych i zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania i ujawniania takich informacji nieosobowych naszym partnerom, reklamodawcom i innym stronom trzecim według naszego wyłącznego uznania.

IV. OCHRONA INFORMACJI
Dokładamy wszelkich starań, by Twoje dane osobowe były odpowiednio chronione. Jednakże stosowane środki ostrożności nie gwarantują, że Twoje informacje nie będą dostępne, ujawniane, zmieniane lub niszczone z powodu naruszenia tych środków ostrożności. Korzystając z naszej Usługi, potwierdzasz, że rozumiesz i zgadzasz się na ponoszenie tego ryzyka.

V. TWOJE PRAWA DOTYCZĄCE WYKORZYSTANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
W każdej chwili możesz uniemożliwić nam skontaktowanie się z Tobą w celach marketingowych. Pamiętaj, że niezależnie od preferencji promocyjnych wskazanych przez anulowanie subskrypcji lub rezygnację z niej w sekcji Ustawienia Witryny, możemy nadal wysyłać Ci e-maile administracyjne, w tym na przykład okresowe aktualizacje naszej Polityki prywatności.

VI. LINKI DO INNYCH STRON INTERNETOWYCH
W ramach Usługi możemy zapewniać linki lub kompatybilność z innymi witrynami lub aplikacjami. Nie jesteśmy jednak odpowiedzialni za praktyki dotyczące prywatności stosowane przez te witryny internetowe lub zawarte w nich informacje lub treści. Niniejsza Polityka prywatności dotyczy wyłącznie informacji zbieranych przez nas za pośrednictwem Usługi.

VII. PEŁNOLETNOŚĆ
Korzystając z Usługi, oświadczasz, że masz ukończone 18 lat.

VIII. ZMIANY NASZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI
Firma zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki prywatności i Warunków korzystania w dowolnym momencie. Jeśli zdecydujemy się zmienić niniejszą Politykę prywatności, zamieścimy te zmiany na tej stronie. Wszelkie modyfikacje stają się skuteczne po nieprzerwanym dostępie do i/lub korzystaniu z Usługi pięć (5) dni po pierwszym wprowadzeniu zmian na stronie internetowej lub w inny sposób udostępnionej informacji o takich modyfikacjach. Twoim obowiązkiem jest od czasu do czasu sprawdzać tę stronę internetową, aby zapoznać się z wszelkimi zmianami warunków niniejszej Polityki prywatności. Jeśli nie zgadzasz się na jakiekolwiek zmiany planowane do wprowadzenia do niniejszej Polityki prywatności, musisz przestać korzystać z naszej witryny. Jeśli podałeś nam swój adres e-mail, dajesz nam pozwolenie na wysłanie Ci powiadomień, zgodnie z niniejszą Polityką prywatności.

IX. POŁĄCZENIE LUB POZYSKIWANIE
W przypadku, gdy przechodzimy transakcję biznesową, taką jak fuzja, przejęcie przez inną firmę lub sprzedaż całości lub części naszych aktywów, dane osobowe mogą znajdować się wśród przeniesionych aktywów. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i wyraża zgodę na to, że takie przekazywanie może nastąpić i jest dozwolone w niniejszej Polityce prywatności oraz że każdy nabywca naszych aktywów może nadal przetwarzać Dane osobowe zgodnie z niniejszą Polityką prywatności.

X. KOMUNIKACJA E-MAILOWA I WYKORZYSTANIE DANYCH
Będziemy wysyłać Ci tylko takie informacje, które związane są z Usługą i tylko w sytuacjach, w których będzie to konieczne. Możemy komunikować się z Tobą w odpowiedzi na Twoje zapytania, aby świadczyć usługi, o które prosisz i zarządzać Twoim kontem. Skontaktujemy się z Tobą przez e-mail lub telefon, zgodnie z Twoimi życzeniami. Możemy również wykorzystywać dane osobowe do wysyłania aktualizacji i innych promocyjnych informacji oraz próśb o wystawienie nam recenzji. Jeśli nie chcesz już otrzymywać tych e-maili, możesz zrezygnować z ich otrzymywania, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w każdej wiadomości od nas oraz w niniejszej Polityce prywatności.

XI. KONTAKT I WYCOFANIE ZGODY
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności lub chcesz wycofać swoją zgodę na dalsze gromadzenie i wykorzystanie Twoich danych osobowych, skontaktuj się poprzez wiadomość e-mail na adres ewelina.frydrychowska@gmail.com.
Ostatnia aktualizacja Polityki prywatności: 23 sierpnia 2019


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego