Korzyści - Strefa Fitness Kudowa - Zdrój

Idź do spisu treści

Menu główne:

Korzyści

Szukasz zajęć fitness w Kudowie? Dobrze trafiłaś! Zapraszamy do wspólnego treningu!

W grupie masz większą motywację do ćwiczeń, a instruktor kontroluje Twoje ruchy, nadaje tempo i zwraca uwagę na technikę wykonywanego przez Ciebie ćwiczenia, poza tym - efektywnie spędzasz czas wolny!

Niejedna z Was powie: "W internecie też znajdę mnóstwo programów z ćwiczeniami - i to za darmo." OK, ale czy wiesz jak zabrać się do tych ćwiczeń, żeby nie zrobić sobie krzywdy...? I czy masz motywację do samodzielnego treningu?

Sprawdź jak ćwiczy się  u nas! Masz wątpliwości? To zrozumiałe! Skontaktuj się z instruktorem, podpowie Ci, jaką formę powinnaś wybrać dla siebie.

UWAGA - ZAJĘCIA FITNESS TO NIE SPOSÓB NA SCHUDNIĘCIE - TO RECEPTA NA UTRZYMANIE DOBREJ KONDYCJI I WYGLĄDU NIEZALEŻNIE OD WIEKU!

Regularny tryb życia i ćwiczenia procentują - pamiętaj jednak, że 70% to dieta, a 30 % to ćwiczenia! Nie musisz odmawiać sobie wszystkich przyjemności - systematyczna aktywność fizyczna pomoże Ci w utrzymaniu smukłej sylwetki, m.in. dlatego, że wpływa na poprawę metabolizmu, a jednocześnie przyczynia się do wzmocnienia mięśni, zapewniając ochronę stawom.

Nieważne, czy masz 20 czy 60 lat. Każdy wiek jest dobry, ale nie każda aktywność - stąd u nas możesz skorzystać także z lekcji Zdrowych Pleców. Jedno jest pewne - mięśnie powinnasz wzmacniać niezależnie od wieku, a będziesz cieszyć się zdrowiem znacznie dłużej, niż myślisz! ;)

Potrzebujesz tylko RĘCZNIK, WYGODNE BUTY SPORTOWE, WODĘ i.... widzimy się na sali!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego